گروه صنعتی دُرپادتبریز

گروه صنعتی دُرپادتبریز

حضور شركت دُرپاد تبريز در چهارمين نمايشگاه بين المللي

نمايشگاه

دُرپاد تبريز در ششمين نمايشگاه مبلمان مشهد

به منظور شناساندن ظرفيت ها و توانمندي هاي توليدي و حضور گسترده در بازارهاي داخلي و بين المللي، شركت دُرپاد تبريز درنمايشگاه مبلمان مشهد حضوري پررنگ داشت.

در اين نمايشگاه كه به مدت پنج روز در نمايشگاه بين المللي مشهد برگزار شد، بيش از 180 شركت داخلي و خارجي محصولات خود را به نمايش گذاشتند.

در اين راستا كارخانجات گروه صنعتي درپاد تبريز نيز كه اخيرا فعاليت هاي گسترده اي در خصوص حضور درعرصه بازارهاي رقابتي دارد، با غرفه اي در سالن مولوي به عرضه محصولات توليدي و شناسندن بيشتر محصولات خود پرداخت.

مدير عامل محترم كارخانجات گروه صنعتي درپاد تبريز در مورد نمايشگاه با تاكيد بر اهميت و ضرورت حضور در نمايشگاه هاي داخلي و خارجي افزود: يكي از مهمترين عرصه ها براي شناسندن ظرفيت هاي بالفعل و بالقوه شركت و توانايي هاي بي نظير مجموعه، حضور شايسته و مفيد در چنين نمايشگاه هايي است، چرا كه تاثير بسيار مطلوبي در شناخت بازارهاي هدف و تبادل اطلاعات و تجربيات في مابين همكاران دارد.

مدير عامل درپاد خاطر نشان كرد: اين شركت با توجه به ماهيت فعاليت و قدمت خود برنامه ريزي هاي گسترده اي به منظور شناسندن ظرفيت ها و محصولات توليدي خود در بازارهاي داخلي و خارجي انجام داده است كه نتايج بسيار مطلوب وموثري در فعاليت هاي اخيرشركت داشته است.

 ايشان با اشاره به گستردگي مجموعه اضافه كرد: حضور در بازارهاي مختلف و عرصه هاي صنعتي نشان از وسعت مجموعه و حجم فعاليت هاي بالاست و تاكنون تلاش كرده ايم در تمامي نمايشگاه ها اين عظمت كم نظير را در قالب غرفه اي واحد به نمايش بگذاريم واميدواريم با استمراراين نگرش، نام درپاد تبريز همچنان شايسته و در جايگاه در خور شأن خود باقي بماند.

 يادآور مي شود، در نمايشگاه مبلمان مشهد، ميهماناني از جمله استاندارخراسان رضوي، مدير نمايشگاه بين المللي مشهد، مديران عامل كارخانجات صنعتي و برخي مقامات عالي استاني با حضور در غرفه درپاد تبريز با فعاليت ها و محصولات توليدي گروه آشنا شدند.

نمايشگاه دهوك عراق

حضور شركت دُرپاد تبريز در نمايشگاه دهوك  عراق 

 سومين نمايشگاه اختصاصي ايران در شهر دهوك عراق به مدت پنج روز با حضور بيش از 100 شركت ايراني در شهر دهوك عراق برگزار شد.
در اين نمايشگاه كه به همت نمايشگاه هاي بين المللي اروميه برنامه ريزي شده بود، كارخانجات گروه صنعتي درپاد تبريز محصولات خود را در غرفه اي به متراژ 54 متر مربع به نمايش گذاشت.
انواع لوله هاي گالوانیزه، صنعتي، ساختماني و درز مخفي، ورق ها، قوطي ها، پروفيل ، ميلگرد، و... از جمله محصولاتي بودند كه توجه بسياري از صاحبان صنايع عراق را به خود جلب كرده بود. مدير عامل محترم درپادتبريز در بيان اهداف حضور در نمايشگاه ها افزود: حضور فعال و گسترده در نمايشگاه ها به منظور ارايه محصولات توليدي يكي از ضروريات شركت ها است، خصوصا اينكه نمايشگاه هاي خارجي بعنوان يكي از مكان هايي است كه مي توان به بازارهاي خارجي و رقابت در عرصه بين المللي دست يافت.
ايشان با اشاره به اهميت اين نمايشگاه اظهار داشت: كشور عراق يكي از همسايه هاي مهم ايران بشمار مي رود و تعاملات اقتصادي بسياري ميان اين دو برقرار است. بر همين اساس حضور پويا و فعال شركت هاي ايراني درانواع مختلف صنايع عراق بويژه كردستان عراق براي فروش محصولات و كمك به رونق اقتصادي منطقه بسيار حائز اهميت است.
مدير عامل محترم درپاد تبريز خاطر نشان كرد: در اين مدت نشست ها و مذاكراتي بسيار مفيد با چند تن از صاحبان صنايع عراق داشتيم كه ضمن بحث و تبادل نظر خواستار افزايش همكاري هاي تجاري في مابين شوند.
گفتني است، دهوك يكي از 3 استان كردستان عراق است كه در شمال اين كشور واقع شده است و داراي 750،000 نفر جمعيت مي باشد وَزاخو يكي از شهرهاي مهم صنعتي- تجاري آن بشمار مي رود. 

ششمين نمايشگاه فولاد اهواز

كارخانجات گروه صنعتی دُرپاد تبریزبا حضور در سومين نمايشگاه صنعت فولاد اهواز محصولات توليدي خود را به نمايش گذاشتند

شركت دُرپاد تبريز محصولات خود را اعم از ميلگرد، انواع لوله هاي صنعتي و مبلي، پروفيل، ورق و غيره را در غرفه اي 40 متري ارائه كردند.يادآوري مي شود،ميهماناني همچون معاون وزير صنايع و معادن، مديران عامل شركت هاي فولاد خوزستان ، فولاد اُكسين،گروه صنعتي فولاد ايران، فولاد ساخت جنوب، شركت نفت ايرانول و برخي شركت هاي بزرگ ديگر با حضور در غرفه شركت و به ميزباني مديرعامل محترم از محصولات و توليدات شركت بازديد و به تبادل تجربيات پرداختند.